Hoşgeldin, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Balıketli Azgın Ezgi

  • Listelenen: 2 Eylül 2016 01:15
  • Bitiş tarihi: 37 Gün, 2 Saat
Balıketli Azgın Ezgi - Resim1Balıketli Azgın Ezgi - Resim2

Tanıtım:

Balık etli bayan tabirini yanlış anlayan birçok erkek ile karşılaştım balık etli kavramı şişman bayan anlamına gelmiyor. Kesinlikle bu konuda büyük bir hata var hafif ele gelen azcık etine dolgun bayanlara kullanılan tabirlerdir balık etli tabiri.

Selamlar ben Ezgi siz Eskişehir’in elit beylerine kendi profil yazımı aktaracağım.

  • Yaş: 24
  • Boy: 1.70
  • Kilo: 70
  • Görüşme şekli: Kendi yeri ve otellerde görüşüyor ayrıca eve geliyor.

Uzun mesafeli ilişki nasıl yürütülür?

İlişki yaşadığınız insanla iş nedeniyle ya da başka bir nedenden dolayı aranıza mesafe girdiği zaman uzak mesafeli olan ilişkileri yürütmek çok zor olmaktadır. Yaşadığınız ilişki içerisinde her zaman için ilişkinizi ayakta tutmak gün geçtikçe zor bir hale gelecektir. Ama sizler bu yaşadığınız uzak mesafede olan kişi ile yaşadığınız ilişkinin bazı kurallara dayalı olarak yaşamanız sonucunda ilişkiniz mesafeye yenilerek bitmeyecek ve yaşadığınız harika olan ilişkinin devam etmesini sağlamış olacaksınız. İşte sizlerde uzak mesafeli ilişkiler yaşamaya başladığınız zaman yapmanız gerekenler. Öncelikle özlem çok olacaktır. İstediğiniz zaman onu göremeyecek ve istediğiniz zaman ona dokunamayacaksınız. Durum böyle olunca ilişkinizde özlediğiniz için biraz sorunlar olmasına neden olacak. Ama artık teknoloji çağında yaşadığımızdan ve uzakları yakın eden internet sayesinde yaşadığınız bu ilişkinin birbirinize kamera açarak görebilirsiniz. Tabi ki yan yana kadar tat vermeyecektir ama özlem gidermenize yararlı olacağından sizlerde sık sık onunla kamera açacak vakti yaratmalısınız.

Güven meselesi çok önemli

Birlikteliğiniz sırasında her zaman aranızda güven olması gerekmektedir. Güvensiz bir ilişkinin sağlam olmayacağından zaman içerisinde çok büyük sorunların olmasına neden olacaktır. Uzak mesafeli olan ilişkilerde partnerlerin başkasını bulma korkusu olacaktır. Ama sizler partnerinize güven duygusunu vermeniz durumunda bu durum olmayacaktır. Buluşma yapacağınız zaman mutlaka ortada bir yerde görüşmelere çalışın ve ya eşit olarak birbirinizi görmeye gitmeniz de sizin ilişkinizin için faydalı olacaktır.

ezgi ezgi1

Etiket yok

9016 total views, 34 today

  

Listing ID: 89457c8a2ed9a9ad

Report problem

Processing your request, Please wait....

Sponsor Bağlantılar

Cevap Yaz

Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com